HAWK 600 centralny odkurzacz

DANE TECHNICZNE:

Model HAWK 600
Obudowa aluminiowo-stalowa
Silnik AMETEK LAMB typu Thru-Flow
Moc 1500 W
Podciśnienie 32 kPa
Siła ssąca 600 AirWatt
System filtracji cyklon lub worek filtracyjny + filtr samoczyszczący + krążek filtracyjny
Zabezpieczenie silnika

TAK

Pojemność zbiornika 32L
Waga 9,5 kg
Kolor Czarny / aluminium
Poziom hałasu (ASTM) 59 db(A)
Maksymalna powierzchnia sprzątania 250m2
Maksymalna odległość od najdalszego gniazda 25m
Przybliżona maksymalna ilość gniazd ssących 6 szt
Gwarancja standardowa 5 lat
Gwarancja wydłużona 10 lat* 
HAWK 600
TQD
2 521,50 zł
Brutto
Ilość

TQD Hawk to jednostki z obudową stalowo-aluminiową, w których zastosowano silniki AMETEK® Thru-Flow z 2-stopniową turbiną oraz filtracją hybrydową: cyklon + filtr samoczyszczacy + filtr kra¿kowy lub filtr samoczyszczacy + filtr krążkowy w połączeniu z opcjonalnym workiem filtracyjnym. Automatyka z autodiagnoza zapewniająca łagodny start silnika zwieksza jego żywotność oraz nie powoduje “uderzeń” w instalacje elektryczna. Podłączenie instalacji z lewej lub prawej strony. Dostępne moce: 600 i 700 AirWatts.

 

Cechy ogólne:

  • obudowa aluminiowo-stalowa
  • Silnik AMETEK® Thru-Flow
  • Wolny start silnika
  • Układ sterujący z autodiagnozą
  • Podłączenie instalacji z lewej lub prawej strony
  • Zbiornik aluminiowy 32L
  • Moc ssąca: 600 AirWatt
  • Potrójna filtracja hybrydowa (I lub II)
  • Gwarancja standardowa: 5  lat
  • Gwarancja wydłużona: 10 lat*

FILTRACJA:

I sposób:

Z zamontowanym filtrem samoczyszczacym i filtrem krążkowym. W tym przypadku brudne powietrze jest filtrowane za pomoca naturalnie powstałemu ruchowi wirowemu tzw. cyklonowi oraz filtrowi samoczyszczacemu i krażkowi filtracyjnemu. Filtr samoczyszczacy wykonany jest z materiału o wysokiej skutecznosci filtracji, wielorazowego użytku. Podczas pracy filtr samoczyszczacy (z zaszytym obciażeniem) unosi sie, a podczas wyłaczania opuszcza. Ruchy te zapobiegaja gromadzeniu sie zbyt grubej warstwy brudu na powierzchni filtra, a co za tym idzie również znacząco mniejszy spadek siły ssacej. Konserwacja sprowadza sie do czyszczenia /wymiany filtrów i opróżniania zbiornika.

 

II sposób:

Z zamontowanym workiem filtracyjnym, filtrem samoczyszczacym i filtrem krażkowym. Filtracja wyglada tak jak w I sposobie z tą różnicą, że zamiast filtracji cyklonicznej zastosowano worek filtracyjny o poj. 22,5L i wszystkie większe brudy zbieraja sie w worku a drobniejsze na pozostałych filtrach. Konserwacja sprowadza sie do wymiany worka filtracyjnego oraz czyszczeniu/wymiany pozostałych filtrów. Zapewnia to wiekszą higienę konserwacji i wydłuża żywotnosc całego urzadzenia.

Ten sposób filtracji to również czystość i higiena przy obsłudze.

arrow_upward